18.08.2018 Krajowa Wystawa Terrierów Legnickie Pola/o.Legnica

IWA Master York ( LA ISLA BONITA Master York x TOMMY TAKER Dimetrodon)

kl. młodzieży lok. I (3 w klasie) ZWYCIĘSTWO MŁODZIEŻY, NAJLEPSZY JUNIOR W RASIE, a następnie w ringu honorowym  3 BIS JUNIOR !!!

Nowy MŁODZIEŻOWY CHAMPION POLSKI!!!!

Dziękujemy sędzinie Pani Joannie Warzecha za ocenę naszej suczki, oraz sędziemu sędziując w ringu honorowym Panu Jensowi Ruck z Austrii za docenienie naszej wychowanki.

Nasza 13 miesięczna Iwa w 1,5 miesiąca na swoich trzech kolejnych wystawach zdobyła Zwycięstwo Młodzieży i tym samym spełniła warunki do zdobycia tytułu Młodzieżowy Champion Polski

Jesteśmy bardzo bardzo szczęśliwi

 

 

 

28.07.2018 Międzynarodowa Wystawa Psów Zakopane

To był szalony dzień. Pomimo wcześniejszego wyjazdu w trasę do Zakopanego, z przyczyn awaryjnych dotarliśmy dopiero o 11,20. Sędziowanie Yorkshire terierów trwało już od ponad pół godziny. Do wejścia na ring mieliśmy niespełna 10 minut. Tyle czasu musiało wystarczyć, na zorganizowanie numeru startowego, uczesanie główki, przeczesanie szaty, a wszystko to na prowizorycznym stoliku w postaci transporterka. Żeby dopełnić niespodziewanych „atrakcji”, w powietrzu wisiała burza. W ostatniej chwili udało się nam wejść do ringu, gdzie rozpoczynała się ocena suczek w klasie młodzieży. Nasz IWA Master York pod bacznym okiem sędziny, Pani Doroty Witkowskiej zdobyła lok. I, Zwycięstwo Młodzieży, a w porównaniu, które odbyło się w strugach deszczu, otrzymała tytuł Najlepszego Juniora w Rasie. To druga wystawa naszej suczki i drugie jej zwycięstwo. Jesteśmy bardzo szczęśliwi i dumni z naszej pociechy.

 

IWA Master York – kl. młodzieży lok. I, Zwycięstwo Młodzieży ( ZM),(w konkurencji 3) Najlepszy Junior w Rasie (NJwR)

Sędzia: Dorota Witkowska

Fotka dzięki uprzejmości Państwa Borowczyk. Dziękuję 🙂

07.07.2018 Krajowa Wystawa Będzin

Po długiej przerwie w wystawach Yorkshire terrier, nasz IWA Master York w dniu dzisiejszym miała swój debiut. Iwa startowała w klasie młodzieży, gdzie w konkursie 4 suczek zdobyła lok.I z oceną dokonała, złotym medalem i tytułem Zwycięzca Młodzieży. Iwa rozpoczęła młodzieżowy championat. Ogromnie się cieszymy i dziękujemy sędzinie, Pani Marii Zasada za ocenę.

Archiwum